KURUMSAL HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Telepro Enerji 2007 yılında kurulmuş olup, orta ve yüksek gerilim iletim ve dağıtım sistemleri için projelendirme, trafo merkezi taahhüt işleri, enerji nakil hatları tesisi ve enerjilendirilmesi konularında faaliyet göstermektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışında GIS, AIS, HES, taahhüt işlerinde; proje dizayn, malzeme temini, test devreye alma faaliyetlerini, bünyesinde bulunan 5 mühendis, 3 teknisyen kadrosuyla yapmaktadır.

2008 yılında ISO 9001 Standardının ön gördüğü şartlara uygun olarak kalite yönetim sistemini oluşturup dokümante etmiş ve uygulaması ile sürekliliğini etkin bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca sürekli iyileştirmenin sağlanması ve kalite hedeflerine ulaşılması için ihtiyaç duyulan uygun yöntemler belirlenmiş olup uygulanmaktadır.

Kaliteyi her zaman ön planda tutan Telepro Enerji, ürün ve hizmetlerinde yüksek teknolojili ve kaliteli ekipmanlar kullanarak sektördeki rekabeti ve kaliteyi üst çıtalara taşımaktadır.

Vizyonumuz; ürün ve hizmetleriyle bir Türk markası olarak global pazardaki yerini almaktır.

Misyonumuz; kaliteyi her zaman ön planda tutarak sürekli AR-GE faaliyetleriyle ürün ve hizmetlerini dünya standartlarına taşımaktır.